איימי סורנסן, כלה

"הליווי הצמוד השבועי והמעקב הקפדני והתמיכה האינסופית הם מה שעזרו לי להגיע ליעד הזה, אני פשוט לא הייתי מסוגלת לעשות זאת בלעדיהם!"


דפנה ברנס, רקדנית ומורה לטכניקוד ריקוד בשיטת אלכסנדר

''מה שאני אוהבת אצל סוזי זה השילוב הנפלא של מקצועיות ללא פשרות והחום האנושי''


ד"ר גרסיאלה פילמר, חוקרת בפקולטה לרפואה, הדסה עין כרם

"מצאתי בקליניקה מקום חם ומקצועי אשר משלב בצורה מופלאה אוזן קשבת, תמיכה נכונה ו הכוונה אישית להצלחה ובריאות."


לאנה זילברמן, אמא טרייה

"אחרי הלידה של הבת שלי היה לי מאוד קשה להוריד במשקל, ניסיתי לעשות זאת בעצמי, השתתפתי בקבוצות הרזייה דרך קופת חולים, אבל לא התקדמתי,הגעתי לקליניקה של סוזי והתעקשתי להיפגש רק איתה,פעם בשבוע. בכל פעם שיש לי שבוע קשה, סוזי מחדירה בי מוטיבציה ומחזירה אותי למסלול הנכון, של כאן ועכשיו, כיצד אני עושה את הטוב ביותר שאני יכולה בכל יום נתון."


יונתן סטריאר, מפיק אירועים

"הטיפול אצל סוזי עזר לי לעשות סדר בחיים, לתת את הזמן ותשומת הלב שהגוף דורש. ביחד מצאנו דרכים שמסתדרות עם אורח החיים שלי. אני ממליץ בחום לכל אחד."


ריבה חונדיאשוילי, שחקנית טניס בליגה הארצית

"היי ! החלום שלי הוא להיות שחקנית טניס מקצוענית; במסגרת תוכנית האימונים למטרה זו, הפקדתי את כל כולי בידיה של סוזי, מנהלת הקליניקה לתזונה במרכז לרנר, בכל הקשור לשמירהירידה במשקל ודיאטה מאוזנת המותאמת לאורח חיים שלי, והתוצאות שהשגתי בהנחיתה היו מדהימות ובדיעבד הן אלו שסייעו לי לנצח המון משחקים קשים וצמודים. בזכות סוזי, אני זריזה יותר, קלילה יותר ואוכלת ממש בסבבא כמעט כל דבר, כי אצל סוזי מבינים שאפשר לאכול וליהנות מאוד מבלי לסבול ומבלי להרגיש את הגבולות . אני ממליצה בחום לבקר אצל סוזי...אני אסירת תודה שהכרתי אותה...היא הוסיפה לטניס שלי... כדור מנצח !"


ירמיהו בן דוד, עורך פטנטים

"בקליניקה של סוזי קיבלתי מרשם לאורח חיים בריא יותר. סוזי הדריכה אותי לא לאמץ דיאטה אלא הרגלי אוכל והתעמלות טובים אשר הפכו במהרה להרגלים יומיומיים פשוטים אך מועילים שניתן לחיות איתם בטווח הארוך. הודות לסוזי, אני מרגיש יותר צעיר ויותר חי!"


ד"ר רוברט חדמי

"הגעתי לקליניקה של סוזי עקב עודף שומנים בדם ( רמה גבוהה של טריגליצרידים ) .
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שמי שיושבת מולי באמת איכפת לה ממני ומבריאותי. היא שאלה הרבה שאלות ונכנסה לפרטים הרלונטיים אחרי זה באופן מאוד מקצועי הכינה לי תוכנית תזונתית וגם שיכנעה אותי לעסוק בפעילות גופנית באופן יותר מסודר. כמו שאני נוהג לספר לכולם סוזי שינתה לי את אורח החיים, כי עם כל הידע הרפואי שיש לי בעצם לא הקפדתי לא על תזונה נכונה ומסודרת ולא על פעילות גופנית, למרות שאני מודע לחשיבות העצומה של שני נושאים אלו.
לסוזי סבלנות אין קץ, בחיים היא לא "תעקם את האף" אם היו לך מעידות מהמשטר שהציעה אלא תמיד תציע תוכנית חלופית. היא נותנת הרגשה אמיתית שהיא איתך וחשוב לה שתשתפר גם אם זה לוקח זמן.
היא לא מוותרת עליך. היא הולכת איתך בקצב שלך אבל לא עוזבת אותך ולא נוטשת אותך
מאז שהתחלתי להיות המטופל שלה שמה עולה על שולחן השבת כמעט כל שבוע וההנחיות שלה מנחות אותנו בכל קנייה בסופר.
ברוך השם, אחרי מספר חודשים הורדתי במשקל וגם מצב השומנים בדם השתפר. בזכותה אני עוסק בפעילות גופנית.
אני מודה לה' שזימן לי אותה.
אני ממליץ עליה בחום וגם מספר למכרים ומטופלים שלי עליה תמיד."